Kontakt
Elektroinštalácie
DEK systémy
Domáce telefóny
Úvod
All rights reserved ©2009 Webdesign by www.radovanmisik.com
Systém DEK je moderná alternatíva klasického uzamykania vchodových dverí.
Pri vstupe do objektu sa používa dotykový elektronický kľúč - ČIP. Každý čip má svoj unikátny kód a pri priložení na dotykovú plochu sa vyhodnotí riadiacou operačno-pamäťovou jednotkou. Ak táto čip spozná, vpustí majiteľa kľúča do objektu. Namiesto klasickej zámkovej vložky sa používajú silné elektromagnety, vďaka ktorým dvere udržia nárazy v sile až 600KG. Odblokovanie elektromagnetov je sprevádzané zvukovou signalizáciou, ktorá upozorňuje , že dvere je možné otvoriť. Použitie každého kľúča sa zaznamenáva a je možné si spätne stiahnuť „udalosti“ zobrazujúce mená majiteľov, ktorí v uvedenom čase vchádzali do, alebo vychádzali z objektu.

DEK sa dá nainštalovať aj do kontajnerových stanovíšť alebo do výťahov. Požadované poschodie je možné navoliť, len ak sa priloží dotykový elektronický kľúč. Veľkou výhodou systému DEK je, že sa dajú stratené kľúče vymazať z databázy a tak sa vylúči možnosť zneužitia strateného kľúča.
Najnovšie riadiace jednotky „ZPK“ a software „BBIQ“ umožňujú rôzne pokročilé funkcie, ako napríklad inventúru kľúčov, sirénu pri nezatvorených dverách, pomer vstupov, časové obmedzenie používania čipov, atď.

Sme autorizovaným realizátorom projektu „Bezpečné bývanie“, ktorý zastrešuje firma RYS a vlastníme príslušný certifikát.